Home
 lt en ru   RSS Connect   
 

 
  klubai:
 Klaipėda „Lamsodžio kaimas“
 Kaunas „Skambantys Kedrai“
 Panevėžys
 Vilnius „Gyvieji namai“ ir "Anastasijos bendraminčių klubas"

Mintys apie Kauno klubą „Skambantys kedrai“


Mūsų klubas susikūrė 2002 m. vasarį. Tai buvo pirmasis Anastasijos idėjų įkvėptas klubas Lietuvoje, iš kurio „gimė“ klubai Vilniuje ir kitur. Jau pirmojo susitikimo metu buvo nutarta, jog klubas vadinsis „Skambantys kedrai“.

Kas mes tokie? Paprasti žmonės, informatikai, pardavėjai, mokytojai, studentai... Tikintys geresne žmonijos ateitimi, susirenkantys po darbų pabūti kartu. Mes labai skirtingi. Ir tai nuostabu. Galime bendrauti ir žvelgti į pasaulį iš įvairių pusių. Čia nėra nei prezidentų, nei taisyklių, nei ritualų (na, nebent arbatos gėrimas ir susipažinimas su naujai atėjusiais ;).

Kiek mūsų yra? Tai nepastovus skaičius. Naujų žmonių ateina kiekvieną kartą. Vieni ateina, bet „neužsikabina“, kiti užsuka, kai sistema juos paleidžia:)) , treti jau kaip šeimos nariai, nebegali įsivaizduoti ketvirtadienio vakaro kitaip. Dažniausiai būna apie 20-30 žmonių.

Kodėl mes ateiname į klubą? Turbūt kiekvienas turi savo atsakymą. Vieni ateina dvasiškai pailsėti, patylėti, pasiklausyti bendraminčių, jų žodžiuose atrasti savo minčių. Kiti nori tiesiog linksmai paplepėti, pasidalinti savo idėjomis, rūpesčiais, atradimais, pasiekimais. Treti – pakalbėti apie Anastasijos idėjas. Pasiaiškinti, ko nesuprato knygose. Žmonės čia pasidalina augalų sėklomis bei žiniomis apie juos, nusiperka kedrų aliejaus ar sėklų.

Yra ir tokių, kuriuos labiausiai domina meilės erdvės kūrimas, gyvenvietės, sodybos statybos, žemės paieškos.(Beje, dabar atskiros gyvenvietės turi savo susirinkimus). Bet, manau, daugiausia žmonių ateina tiesiog pabūti kartu. Tiesiog jausti, kad nėra nei vieni, nei vieniši su savo svajonėmis ir mintimis. Nuoširdžiai pažvelgti į šalia esančių akis, pasidalinti šypsenomis, nemokamai apsikabinti.

Gintarė

 
[ micro Engine: v0.11A, kodo ir dizaino eksperimentai: © Algis 2002-2021, http://komp.lt ]