Home
 lt en ru   RSS Connect   
 

 
  klubai:
 Klaipėda „Lamsodžio kaimas“
 Kaunas „Skambantys Kedrai“
 Panevėžys
 Vilnius „Gyvieji namai“ ir "Anastasijos bendraminčių klubas"

Panevėžio klubas gimė 2003 m. gegužės mėnesio vidury. Ko gero, gegužės 16 dieną galima būt laikyt mūsų gimtadieniu. Pradžioje rinkdavomės „žaliajame kambarėlyje“ pas Almą, Montvilos gatvėje. 2, 5... žmonės ateidavo. Vienu metu daugiausia bendravom 11 bendraminčių. Vasarą ateidavo 2-3 žmonės. Nuo 2003 m. spalio 6 d. renkamės Klaipėdos 27. Labai draugiškai mus priėmė į savo patalpas Panevėžio sveikuoliai. Nieko neimdami už patalpas. O kai Aurelija nuėjo pas sveikuolius prašyt patalpų, tai ir šampanu buvo pavaišinta, ir gėlių puokštę gavo. Tad ir toliau mes renkamės kiekvieną pirmadienį 18.00 val.

Aurelija. Anastasijos idėjas realizuoja savo sodyboje Užulėnyje, Ukmergės r. Ten ir vasaros uždarymo šventę buvom suorganizavę. Šiuo metu ji daro žygius, kad galėtų savo dukrą (antrokę) mokyti namie. Jai labai praverstų padrąsinimas šiuo metu. Tad gal kas pasidalintų patyrimu?: 8 686 00778.

Juozas. Intensyviai ieško sodybos. Bitininkas. Tad ir sodybai jo reikalavimai susieti su bitėmis, kad galėtų ekologinį bitininkavimą vystyt. Dvasiniuos ieškojimuos jau daugiau nei 20 metų. Šiuo metu labai daug pasiekė savo mityboje. Valgo tik žoles, riešutus ir bičių produktus. Ir kartą per dvi savaites orkaitėje keptas bulves.

Gražina. Profesionali audėja, turi liaudies meistro vardą. Kelių mėnesių bėgyje turėtų jau persikelt gyvent į sodybą. Ir ten pradėt kurt iš dilgėlių pluošto. 8 681 27722

Vilma. Vygantas. Algis. Alvydas. Alma. Svetlana. Alvyda. Giedrė. Ingrida. Asta...

Kalbam ir kalbam. Kas tą vakarą pasirodo svarbiausia, kas tą vakarą kuriam iš mūs labai aktualu. Apie meilę, apie maistą, medžius ir žoles, apie gyvenimą, mokyklą, apie meditaciją, mokymus įvairius, apie nieką ir apie viską. Pasidalinam. Pasidalinam informacija, pasidalinam jausmais šiltais. Juozas mums medučio, žiedadulkių vis parūpina.

Gal ir negausiai kol kas mes renkamės. Bet labai jau gera pabūt kartu, paprasčiausiai pabūt. Ir gyvent lengviau, ir ne tokie vieniši šiame technokratiniame pasaulyje esam.

Ingrida, 8 670 01439
 
[ micro Engine: v0.11A, kodo ir dizaino eksperimentai: © Algis 2002-2021, http://komp.lt ]