Home
 lt en ru   RSS Connect   
 

 
  klubai:
 Klaipėda „Lamsodžio kaimas“
 Kaunas „Skambantys Kedrai“
 Panevėžys
 Vilnius „Gyvieji namai“ ir "Anastasijos bendraminčių klubas"

Vilniaus Vladimiro Megre knygų skaitytojų klubas gyvuoja nuo 2002 m. Nuo pat pradžių iki dabar Vilniaus klube nėra jokios griežtos programos ar struktūros. Paprasčiausiai žmonės ateina susitikti, susipažinti, susidraugauti, pasidalinti savo mintimis su kitais arba paprasčiausiai pasiklausyti įdomios informacijos. Vilnaus klubas garsėja savo dainomis. Retas susitikimas praeina be dainų. Retas susitikimas neturi pratęsimo lauke.

Šiaip dalį laiko sėdima rate, kitą dalį visi iš rato išsibarsto ir bendrauja mažesnėse grupelėse. Tada ir geriausia susipažinti, nes kol sėdi didelis ratas, dažniausiai skelbiama informacija arba kas nors su visais pasidalina savo atradimais ar išgyvenimais.

Klubas yra atviras visiems žmonėms, ateina visi, kas nori. Nuo pat pradžių iki pat dabar nėra vieno asmens, kuris vadovautų klubui. Nors buvo tokių bandymų, bet jie niekada nepavykdavo, nes susirenka protingi ir laisvą valią pripažystantys žmonės. Kiekvienas gali prisidėti savo sumanymais, savo iniciatyva. Tad klubo veiklą koordinuoja "savanoriai", t.y. žmonės turintys vienokių ar kitokių pasiūlymų. Pridursiu tik tiek, kad dalis žmonių ateina į klubą, susipažysta, susiranda žemės ir nebesirodo klube, kita dalis ateina susipažysta, susiranda žemės ir lieka klube, dar didelė dalis papraščiausiai dar ieško žemės ar tos giminingos sielos, su kuria norėtų rojų žemėje suskurti :) Žodžiu klube visada yra senesnių ir naujesnių narių ir beveik visada ateina naujų žmonių. Bet čia puikiai galioja taisyklė: visi skirtingi - visi lygūs. Tai tiek trumpai, bet geriau vieną kartą savo akimis pamatyti, nei šimtus kartų išgirsti :) Laukiame jūsų!

Vilniuje veikia du klubai: Klubas „Gyvieji namai“ (renkamasi sekmadieniais, Baltupio g. 37, teirautis Aldonos tel. 863605741) ir "Anastasijos bendraminčių klubas" (renkamasi pirmadieniais, 19 val., Baltupio g. 37, teirautis Ingridos tel. 868246139) Pranešimai apie teminius vakarus ir įvairius renginius klubuose skelbiami šioje svetainėje.


Temos forume:
Vilnius
Diskusija apie vilniečių susitikimus penktadieniais

Iš susitikimų
 
[ micro Engine: v0.11A, kodo ir dizaino eksperimentai: © Algis 2002-2021, http://komp.lt ]