Home
 lt en ru   RSS Connect   
 

 
  klubai:
 Klaipėda „Lamsodžio kaimas“
 Kaunas „Skambantys Kedrai“
 Panevėžys
 Vilnius „Gyvieji namai“ ir "Anastasijos bendraminčių klubas"

Klaipėdos klubas "Lamsodžio kaimas"

Klaipėdos Vladimiro Megre knygų skaitytojai pradžioje bendraudavo pavieniui, o burtis draugėn ėmė 2003 metais ir pirmas bendras susitikimas įvyko vasario mėnesį. Tuomet susirinko 6-7 žmonės. Būdavo šnekučiuojamasi įvairiomis temomis, diskutuojama apie Anastasijos pateiktas idėjas bei džiaugiamasi, kad ir Klaipėdoje jau prasidėjo bendras Anastasijos judėjimas. Taip pat buvo mąstoma, kaip suburti kuo daugiau žmonių, skaičiusių knygas, kontaktiniai klubo duomenys buvo dėliojami į knygyne parduodamas V. Megre knygas.

Žmonių rinkosi vis daugiau ir 2003 metų vasarą klube besilankančiųjų jau buvo apie 20. Tada imta kviestis mokslininkus, istorikus, įdomius žmones, vyko paskaitos apie Lietuvos paveldą, senovines akmenvietes, vyko ekskursijos prie Lietuvos dolmenų. Klubiečiai keliavo ir į V. Megre konferenciją.

Šiuo metu klube pastoviai lankosi nedaug - tik apie dešimt žmonių. Dažniausiai sprendžiami klausimai dėl gyvenvietės kūrimo - pagrindinio susirenkančiųjų tikslo, tai reikalauja daugiausiai bendrų pastangų. Taip pat pasidalinama patirtimi, turimomis žiniomis apie gyvenimą sodybose. Keletas žmonių jau turi savas pavienes sodybas, o šį pavasarį jau prasidės pirmieji rimti darbai gyvenvietėje. Dalis planuojamos gyvenvietės žemės jau nupirkta, dalis dar laukia savo eilės. 2005-ųjų rudenį pasodinta 150 eglaičių žalioji juosta, skirianti gyvenvietę nuo kelio. Kuriama ir šiuo metu registruojama bendruomenė. Iš viso planuojama įkurti apie 100 ha ploto sodžių tolėliau nuo miesto.

Klubo jaunimas suorganizavo projektą "Pasodinau medį - esu laimingas" vienoje Klaipėdos mokyklų - pirmokai vazonėliuose sodino medelių sėklytes, puošė vazonėlius. Plačiau apie projektą skaitykite forume. Projekto nuotraukas galite pamatyti galerijoje.

Klubas renkasi kiekvieną trečiadienį 18.30 val. Vieta šiuo metu yra nepastovi, todėl norėdami sužinoti, skambinkite tel. 8 670 20368 (Vaida). Visuomet laukiami bendraminčiai!


Kviečiame prisijungti!

Klubo naujienos forume


Tel. 8 670 20368 (Vaida)
vaida@lamsodis.lt

2006 02 23 (atnaujinta 2009 09 29)

 
[ micro Engine: v0.11A, kodo ir dizaino eksperimentai: © Algis 2002-2021, http://komp.lt ]